OBVESTILO !!

Od 21.2.2022 dalje je s strani Ministrstva za zdravje spremenjen protokol potrjevanja okužbe s  Covid- 19.

Testiranje s hitrimi antigenskimi testi  za potrjevanje okužbe s Covid – 19 je  PLAČLJIVO. Cena je 7€.

Plačilo je možno samo z bančno kartico.

Brezplačno testiranje lahko opravijo osebe:

• napotene s strani osebnega zdravnika,
  • osebe, ki so na samotestiranju pozitivne (s seboj prinesejo ploščico pozitivnega testa ali fotografija testa),
  • ki želijo prekiniti izolacijo med 7. in 10. dnem po pozitivnem testu ( HAG ali PCR test ).Oseba mora na mestu testiranja dokazati pozitiven HAG ali PCR (na primer izpis iz aplikacije zVem, SMS s pozitivnim izvidom testiranja). Če je HAG test 7. dan ponovno pozitiven, oseba nadaljuje z izolacijo in lahko ponovi testiranje HAG do konca 10. dneva.

Testiranje s hitrimi antigenskimi testi za COVID-19   poteka v steklenem prehodu med zdravstvenim domom in lekarno  po naslednjem razporedu :

Obvestilo!

Vhod  v stekleni del za testiranje z hitrim antigenskim testom na covid-19, cepljenje proti Covid-19 ali pregled v izolirju je v času adaptacijskih del zadaj iz makedamskega parkirišča za lekarno.

TESTIRANJE V MESECU SEPTEMBRU

PONEDELJEK 12.00-13.00

TOREK 12.00-13.00

SREDA 12.00-13.00

ČETRTEK 12.00-13.00

PETEK 12.00- 13.00

Na  mesta odvzemov brisov s seboj prinesite osebno in zdravstveno izkaznico.

Obvezna je uporaba zaščitne maske.

ZD Ivančna Gorica