Obvestilo!

Vhod  v stekleni del za testiranje z hitrim antigenskim testom na covid-19, cepljenje proti Covid-19 ali pregled v izolirju je v času adaptacijskih del zadaj iz makedamskega parkirišča za lekarno.

CEPLJENJE V MESECU SEPTEMBRU

(Covid)

SREDA 13.30-15.00 (samo naročeni)

Dodatni termini za cepljenje z poživitvenim odmerkom:

ČETRTEK, 22.09.2022 18.00-19.00 (samo naročeni)

TOREK, 27.09.2022 17.00-19.00 (samo naročeni)

Hvala za razumevanje!

Vse aktualne novice o cepljenju proti COVID-19 najdete na spletni povezavi NIJZ-ja:

OBVESTILO!

Trenutno izdaja EU DCP na podlagi cepljenja s cepivom Comirnaty Original/Omicron BA.1 (15/15) še ni mogoča.

Kot vse države, tudi Slovenija čaka na odločitev EU komisije glede označevanja. Vsi pacienti, ki so s tem cepivom cepljeni, bodo po odločitvi komisije zagotovo lahko naknadno pridobili EU DCP.

Do tekrat pa boste dobili kartonček na kateremu bo označeno cepljenje s poživitvenim odmerkom.

Prosimo za razumevanje!

OBVESTILO!

Obveščamo vas, da se je na cepljenje proti Covid-19 potrebno predhodno naročiti.
Naročite se lahko od ponedeljka do petka, med 7.00 in 19.30 uro na informacijah zdravstvenega doma. Cepljenje poteka v steklenem delu med lekarno in zdravstvenim domom.
Kontaktna številka:01/ 7819- 000

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Nova spletna stran o cepljenju proti covidu-19 | www.nijz.si