IZBIRA OSEBNEGA ZDRAVNIKA, PEDIATRA, ZOBOZDRAVNIKA

14.05.2019

SEZNAM ZDRAVNIKOV V OTROŠKEM IN ŠOLSKEM DISPANZERJU  v  ZD IVANČNA GORICA,katere si lahko izberete za osebnega pediatra :

- Slavojka Borković, dr. med., spec. pediater

SEZNAM ZOBOZDRAVNIKOV V ZD IVANČNA GORICA, katere si lahko izberete za osebnega zobozdravnika :

- Alja Barbič, dr. dent. med.

- Petra Gracar Pekolj, dr. dent. med.

- Alenka Kotnik , dr. dent. med.

(zobozdravstveno varstvo otrok in mladine)

- Nataša Voler, dr. dent. med. (zobozdravstvena ambulanta: OŠ Šentvid pri Stični tel.št. 01 788 78 11, Srednja šola Josip Jurčič, tel. št. 01 787 85 13 )

Zdravniki delajo po razporedu, kateri so objavljeni v čakalnicah na oglasni deski.

Telefonska številka za naročanje 01 781 90 00.

OPREDELJEVANJE V SPLOŠNIH AMBULANTAH

ZD IVANČNA GORICA

V splošnih ambulantah ZD Ivančna Gorica  trenutno ne  opredeljujemo novih pacientov, ker so vsi zdravniki že dosegli oz. presegli število glavarinskih količnikov, ki so bila dogovorjena iz strani Ministrstva za zdravje in vlade.

Hvala za razumevanje.

Direktor :

Janez Zupančič, dr. med.

ZD Ivančna  Gorica

OBVESTILO

12.09.2011

OBVESTILO
                                              Spoštovani!

V  primeru, da potrebujete svoj zdravstveni karton, za potrebe zdravniškega pregleda, v kateri od drugih zdravstvenih nstitucij, vas prosimo, da nekaj dni pred pregledom, pokličete v ambulanto svojega izbranega zdravnika, da vam kartoteko pošljemo na željeni naslov.
Zaradi varovanja osebnih podatkov , kartoteke ne smemo izročati osebno v roke !

Hvala za razumevanje !

NAČIN NAROČANJA V SPLOŠNIH AMBULANTAH ZD IVANČNA GORICA

22.04.2012

NAROČANJE V SPLOŠNIH AMBULANTAH ZD IVANČNA GORICA

SPOŠTOVANI PACIENTI !

Nenaročene paciente sprejemo do 7.00 ure oz. di 13.00 ure.

Pacienti se morajo za pregled pri svojemu osebnemu zdravniku naročiti in sicer se lahko naročite :

- po telefonu na tel. št. 01 781 90 00 in sicer

DOPOLDNE  od 7.00 ure  do zasedenosti, v času
   ordinacijskega časa ambulante ( oz. v času od 7.00 - 12.30 ure ) in

POPOLDNE  od 13.00 ure do zasedenosti v  času ordinacijskega časa ambulante (oz. v času od 13.00 - 19.00 ure ) ali pa

- preko e -maila , ki je objavljen ob ordinacijskem času vsake ambulante. Povratno informacijo boste dobili

najpozneje naslednji delovni dan, ko ordinacija dela.

Telefonska številka za splošne ambulante ZD Ivančna Gorica

01  781 90 00

v nujnih primerih pokličite tel št. 01 781 90 09

ali 112.

- sprejem v antitrombotično ambulanto pri

-   Mateja Plut Švigelj, dr. med.,spec.druž.med. vsak torek od

12.30-14.00 ure

-   Janez Zupančič, dr. med., vsako sredo od 12.00 -13.15 ure

-   Tonja Gomzi Hrabar, dr. med., vsako sredo od 12.30 -14.30 ure

-    Vlatka Rokvić, dr. med., vsak torek od 12.00 - 13.15 ure

Ta čas drugih pacientov ne sprejemamo.

- naročeni pacienti imajo prednost pred nenaročenimi pacienti

- vse nujne primere: poškodbe, zvišana telesna temperatura, hude bolečine..., vzamemo naprej.Če je pacient zaradi zasedenosti ambulante telefonsko odklonjen, mu sestra po telefonu razloži, da če smatra, da je potreben nujnega pregleda, naj pride v čakalnico, kjer bo lažje narediti triažo ( izmeriti temeraturo, krvni tlak,...) in ugotoviti, če je potrebno, da ga zdravnik vidi takoj ali lahko počaka na vrsto, morda celo do konca delovnega časa ( na zdravnika v naslednjem turnusu, dežurnega zdravnika, ...)

- v primeru, da mora zdravnik med ordinacijskim časom na teren, je razumljivo, da se sistem poruši, zato prosimo za strpnost.

- za potrpljenje prosimo tudi v primeru, če pride do zastoja zaradi drugih razlogov in je potrebno počakati 15 - 20 minut

- za injekcije in preveze se ni potrebno naročati.Vsak pacient prejme za ta namen list, s katerim se javi sestri in ga po možnosti vzame naprej

-  v primeru, da ima pacient  s seboj zdravstveno izkaznico za dvig receptov svojca, naj jo odda sestri, preden gre k zdravniku.Vedeti mora ime zdravila, jakost zdravila in obliko zdravila ( tablete, kapsule, sprej,...)

- za predpis receptov lahko pokličete po telefonu ( v času od 9.00 - 12.30 ure oz. od 15.00 - 19.00 ure).Recepte boste dobili naslednji dan ali najkasneje v dveh dneh.

- če po telefonu sprašujete za izvid ali drugo neurgentno informacijo, kličite po 9.00 oz. 15.00 uri

- da bo v zdravstvenih kartonih vedno sveža medicinska dokumentacija, vas prosimo, da izvide fotokopirate in prinesete fotokopijo že ob prvi kontroli k nam

- tudi pacienti, ki ste naročeni na laboratorijsko kontrolo in isti dan k zdravniku, se morate naročiti kot je opisano zdgoraj, to pa ne velja za bolnike, katere naročamo zaradi narave bolezni pogosteje in  dobijo v ta bamen ustrezno potrdilo, s katerim se javijo sestri ( zvišan krvni pritisk,...)

- na pregled k zdravniku prihajajte tešč, razen če vam zdravniki predhodno ne svetuje drugače

- ob sobotah ne naročamo!

- če pacient misli, da nikakor ne more priti k nam na vrsto, potem je očitno, da je naša ambulanta preobremenjena in naj si skuša izbrati ambulanto in zdravnika, ki je manj obremenjen

Hvala !                                                       ZD Ivančna Gorica