cepljenje

13.06.2021

MNOŽIČNO CEPLJENJE PROTI COVID-19

Zdravstveni dom Ivančna Gorica, organizira množično cepljenje proti Covid-19  in sicer v :

PETEK, 18. 06.2021  od 13.00 – 18.00 ure  in

PONEDELJEK,  21. 06. 2021 od 13.00 – 18.00 ure.

Cepljenje bo potekalo na označenem delu zdravstvenega doma.

Cepili bomo samo s cepivom Astra Zeneca.

Cepljenje je namenjeno vsem prebivalcem, starejšim od 18 let, ki ne kažejo znakov respiratornega infekta.

Predhodno naročanje ni potrebno. S seboj imejte kartico zdravstvenega zavarovanja.

Vabimo vas, da se cepljenja udeležite v čim večjem številu, saj je to trenutno edina možnost, da zaščitimo sebe in druge ter tako skupaj zaustavimo epidemijo.

Zdravstveni dom Ivančna Gorica

OBVESTILA

08.06.2021

MNOŽIČNO TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI ZA OBČANE OBČINE IVANČNA GORICA

PONEDELJEK, 14.06.  6.15 - 9.00 za učitelje in zaposlene v vzgoji in izobraževanju; 9.00 - 13.00 za občane

TOREK,  15. 06.         12.00 - 17.00 ure

PETEK, 18. 06.      07.00 - 12.00

Testiranje in izdaja zdravniškega potrdila za prehod meje,

je samoplačniška storitev in stane 25 eur.

Testiranje se izvaja na  prakirišču pred Kulturnim domom

v Ivančni Gorici.

Prosim, da  pri čakanju na testiranje UPOŠTEVATE VARNOSTNO RAZDALJO  in OBVEZNO NOSITE ZAŠČITNO MASKO.

TESTIRANJE JE NAMENJENO SAMO OSEBAM, KI NE KAŽEJO ZNAKOV BOLEZNI !!

V primeru, da kažete znake bolezni okužbe z Covid-19 , POKLIČITE SVOJEGA OSEBNEGA ZDRAVNIKA in se naročite za bris.

Na testiranje se ni potrebno posebej naročiti.
S seboj morate imeti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja;

V primeru, da v roku dveh ur od odvzema brisa, še vedno niste prejeli sms sporočila o rezultatu testiranja,
lahko pokličete na telefonsko številko 069 711 271.

Klice bomo sprejemali samo v času delovanja vstopne točke.

OBVEŠČANJE O REZULTATIH TESTIRANJA

Za obveščanje o rezultatih testiranja poskrbi avtomatiziran sistem obveščanja v upravljanju NIJZ. Pacient je o prejemu rezultata obveščen preko SMS sporočila. Ko pacient odgovori, sistem preveri ujemanje podatkov, nato pa mu posreduje rezultat.

V primeru pozitivnega rezultata , VAS BOMO POKLICALI ŠE IZ VSTOPNE TOČKE ter vam dali dodatna navodila.

Zdravstveni dom Ivančna Gorica

OBVESTILO – prijava za cepljenje proti Covid -19

Obveščamo vas, da v Zdravstvenem domu Ivančna Gorica zbiramo prijave za cepljenje proti COVID- 19.  Prosimo vas, da se na cepljenje prijavite preko portala  Ministrstva za zdravje : https://zvem.ezdrav.si/cepljenje

V primeru, da potrebuejte dodatna pojasnila , imate vprašanje glede cepljenja, lahko pokličete na tel št.:

01 /  620  47 28  vsak dan od ponedeljka do petka,

od 8.00 – 12.00 ure

ali pa pošljete svoje vprašanje
cepljenje.covid@zd-ivg.si

Časovni potek cepljenja je odvisen od števila prejetih odmerkov cepiva s strani Ministrstva za zdravje.